O mnie

Witam,
nazywam się Andrzej Różycki

Od 1998 roku, wtedy zacząłem swoją przygodę z muzyką. Przez pierwsze trzy lata były to tylko dyskoteki w okolicznych miejscowościach. w 2002 roku zacząłem grac w jednej z Tarnobrzeskich dyskotek i grałem tam przez 12 lat.

Wiele imprez w klubie Tapima: studenckie czwartki, piątkowe bankiety, sobotnie dyskoteki a także niedzielne dancingi oraz wiele imprez dla dzieci w tygodniu sprawiły że cały czas wolny spędzałem na graniu zdobywając nowe doświadczenia.

Od 2005 roku spróbowałem swych sił na weselach i te właśnie imprezy weselne rozbudziły we mnie nową pasję (wyzwanie). Zakupiłem nowoczesny sprzęt : nagłośnienie, oświetlenie, konsola, odtwarzacze, wytwornice baniek i dymu to sprzęt z najwyższej półki który zapewnia odpowiedni klimat na każdej imprezie. Na weselach oczywiście prowadzę różnego rodzaju zabawy dla gości, oczepiny, pociągi i tańce grupowe takie jak: CanCan, Zorba, Kaczuchy itp.

W 2010 roku wzbogaciłem swoją oferte o dwa telewizory 20 calowe i od tej pory do wszystkich granych piosenek wyświetlam oryginalne teledyski. Dzięki Tv w trakcie imprez organizuje KARAOKE oraz wyświetlam zdjęcia przygotowanej przezemnie prezentacji pary młodej oraz tworze niezapomniane tańce integracyjne do teledysków typu MAKARENA, YMCA, GANGNAM STYLE.

Jako DJ z wieloletnim doświadczeniem potrafię rozpoznać nastrój gości i dopasować do nich swój repertuar. W swoją pracę wkładam wiele wysiłku i serca. Pamiętajcie, że granie w moim wykonaniu to nie tylko praca za którą bierze się pieniądze to przede wszystkim HOBBY I PASJA.

IMPREZY

Dla was robimy to co kochamy!
Dla was robimy to co kochamy

Imprezy

Sprawdź najlepsze imprezy w naszym wykonaniu